KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051413
nr 1305 1413
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 10/6 1949, Solna Kyrka. Olja på pannå, 30x23 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:59:48
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin